Akciju noteikumi


Dormeo lojalitātes kampaņas akcijas noteikumi

1. No 31.10.2023. līdz 19.02.2024. interneta veikalā www.barbora.lv par katriem iztērētājiem 10 EUR saņemsi vienu akcijas uzlīmi par brīvu. 

2. Uzlīmes interneta veikalā www.barbora.lv tiek izsniegtas kopā ar pasūtījumu, un to skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas, t.i., summas, kas pircējam jāmaksā pēc visu atlaižu piemērošanas.

3. Uzlīmes netiek izsniegtas, iegādājoties MAXIMA dāvanu kartes, tabakas izstrādājumus, alkoholu, mākslīgos piena maisījumus, kas paredzēti zīdaiņiem līdz 6 mēnešu vecumam, un norēķinoties par trešo personu pakalpojumiem.

4. Lai iegādātos kādu no akcijas precēm par īpašo cenu, jāsakrāj attiecīgais uzlīmju skaits. Pirkuma brīdī ar uzlīmēm aizpildītais buklets ir jāiesniedz barbora.lv kurjeram.

5. Akcijas preces iespējams iegādāties interneta veikalā https://www.barbora.lv/majai-un-atputai/lojalitates-akcijas-preces/dormeo (izņemot DORMEO OCTASMART virsmatračus).

6. Bukletu ar akcijas uzlīmēm nav iespējams apmainīt pret naudu.

7. Iegādātās akcijas preces netiek mainītas, izņemot gadījumus, kad preces neatbilst kvalitātes prasībām.

8.  Akcijas preces ir pieejamas ierobežotā daudzumā. Iegādāties akcijas preces ir iespējams līdz 26.02.2024. vai kamēr preces ir pieejamas veikalā. Akcijas preču sortiments un pieejamība katrā no veikaliem atkarībā no pieprasījuma var atšķirties. MAXIMA un Barbora patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt akciju vai mainīt tās noteikumus.

9. Papildinformāciju par akciju var saņemt, zvanot uz MAXIMA informatīvo bezmaksas tālruni 80 002 020 vai rakstot uz e-pastu info@maxima.lv, info@barbora.lv.